szkolenia

Poznaj naszą ofertę szkoleń

co oferujemy?

Dostarczamy praktyczną wiedzę
Inspirujemy do działania
Motywujemy i angażujemy zespoły do współpracy

Organizacja wydarzeń i szkolenia dla zespołów

Od 2015 roku dostarczamy rozwiązania w postaci szkoleń i warsztatów dla różnych grup odbiorców. Naszym celem jest dostarczanie praktycznej wiedzy, którą uczestnicy naszych szkoleń i warsztatów mogą wykorzystać w swojej codziennej pracy, podnosząc jej efekty. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują informacje zwrotne tzn. feedback oraz materiały szkoleniowe. Mogą także skonsultować swój problem indywidualnie z trenerem. Nasza agencja dzięki stałej współpracy z trenerami o wysokich kwalifikacjach, bazą konferencyjną i noclegową, oraz własnym zapleczem technicznym i multimedialnym dostarcza klientom kompleksowych realizacji w obszarze organizacji seminariów, szkoleń i warsztatów, konferencji i spotkań branżowych, a także wyjazdów firmowych. Włącz w szkolenie integrację – to się opłaca! Proponujemy rozwiązanie, które zawsze się sprawdza i daje wszystkim uczestnikom największą satysfakcję oraz wpływa w sposób bezpośredni na integrację, czyli lepsze poznania siebie. Tym rozwiązaniem jest gra integracyjna – team bulding, która pozwala na dostarczenie uczestnikom jeszcze głębszej wiedzy na temat procesów zespołowych. W naszych szkoleniach wykorzystujemy różnego typu ćwiczenia, zabawy, gry, zadania (elementy grywalizacji i metody kreatywnej pracy). Nic tak nie wzmacnia jak nauka poprzez doświadczenia. Metody prób i błędów. Sukcesów i porażek.

271755967_4863931407000152_2972623688668365468_n

Szkolenia sprzedażowe

Skuteczne techniki sprzedaży, profesjonalna obsługa klientów, techniki narracyjne, typologia klienta, sprzedaż przez telefon, sprzedaż w internecie i social selling

306047093_5568400699886549_596590910092397862_n

Szkolenia kreatywność

Design Thinking, twórcze rozwiązywanie problemów,
trening kreatywności, skutecznie i praktycznie.

240122203_4393954697331161_3885844015401285302_n

Budowanie wizerunku w mediach i na LinkedIn

Specyfika mediów, Uczestnicy i grupy odbiorców

Optymalizacja profilu

Co i jak pisać, żeby się wyróżnić

Działania promocyjne i sprzedażowe

Zwiększanie zasięgów. Zmiany w algorytmie

sala

Komunikacja w Internecie

 Profil odbiorców i strategia komunikacji

Strategia zaangażowania w komunikacji internetowej

Komunikacja w mediach społecznościowych

 Lead magnet. Blog. Landing page

Mailing w praktyce

Promocja i sposoby na zwiększanie efektywności działań

1670443618280

Grywalizaja

Nauczymy Cię jak wykorzystywać metody, mechanizmy i zasady gier, aby
podnosić efektywność sprzedażową i marketingową

281735292_5118649134882737_301802244696360829_n

Współpraca zespołowa

Komunikacja i współpraca w zespole, integracja zespołu oraz praca zespołowa

Power Speech

MERYTORYKA

ENERGIA

MOBILIZACJA

INSPIRACJA

Power Speech to niezwykłe, nieszablonowe wystąpienie przed publicznością, którego celem jest poruszenie słuchaczy. Kluczem do dobrego przemówienia jest energetyczna, pełna humoru i lekkostrawna forma oraz zaskakujące, nowatorskie podejście do wystąpień publicznych. Ktoś, kto myśli, że Power Speech jest zwykłym przemówieniem, szybko wyjdzie z błędu po wysłuchaniu jednego z mówców. Dzięki nawiązaniu do osobistych przeżyć i doświadczeń znanych osób oraz realnych wydarzeń, które miały miejsce w przeszłości, mówca podnosi temperaturę na sali i momentami doprowadza publiczność do skrajnych emocji.

Power speech zawiera merytoryczne, pełne pozytywnego przekazu oraz humoru historie, opowiedziane w sposób dostosowany do grona słuchaczy. Lekka, bezpośrednia forma zaciera dystans między mówcą a publicznością, dzięki czemu treści docierają do odbiorcy znacznie lepiej niż niejedno konwencjonalne przemówienie. Klucz leży w doskonałym przygotowaniu i zaplanowaniu, jakiego rodzaju przekaz ma popłynąć do słuchaczy ze sceny.

PRZYKŁADOWA TEMATYKA WYSTĄPIEŃ

Power Speech zmian – jak zmienić opór w motywację, a bezsilność w siłę do działania
Power Speech sprzedażowy – jak zwiększyć efektywność sprzedaży i determinację w realizowaniu celów
Power Speech motywacyjny– jak przekuć motywację zewnętrzną na determinację w działaniu na przykładzie narzędzi, z których korzystają wybitni sportowcy
Power Speech Teambuilding – mówi jak wzmocnić zespół i sprawić, że będzie „grał do jednej bramki

Nasze wystąpienia są nieszablonowym urozmaiceniem każdej konferencji czy spotkania firmowego i dodają im więcej wyrazu oraz pozytywnego przekazu.

Dobierz rozwiązanie dla siebie i swojego zespołu

Realizujemy szkolenia również w formie
symulacji biznesowych

Szkolenia dedykowane - zamknięte

:
  •  

Kampanie edukacyjne
i społeczne

Employer branding i CSR

  • Od początku naszej działalności jesteśmy mocno powiązani z NGO oraz instytucjami edukacyjnymi, społecznymi oraz urzędowymi. Wspieramy i realizujemy szereg różnych aktywności i projektów w obszarze społecznym, edukacyjnym, sportowym oraz CSR i employer branding. Rozumiemy doskonale istotę działalności fundacji, stowarzyszeń, inkubatorów oraz spółdzielni.

partner

Naszym partnerem szkoleniowym jest:

prostoomarketingu.pl
Scroll to Top